2023 en iyi değer cpus

intel vs amd: en iyi işlemci hangisi?

Jul 12, 2020 - Çağlar için bir rekabet ve sıkça sorulan ve merak edilen bir soru. Ne zaman bilgisayarınızı inşa etmek veya yükseltmek isterseniz, bir karar vermelisiniz: bir intel veya amd işlemci mi satın alacaksınız?

ram boyutunun ve hızın oyun performansı üzerindeki etkisi

Jul 5, 2020 - ram boyutu ve hızı oyun performansınızı etkiler mi? yüksek performanslı bir ram kitine yatırım yapmalısınız? burada bul.

Who Is Lilith and What Terrifies Us About This Diablo Demon?

Jul 24, 2023 No evil entity is more scary than Lilith herself, shrouded in darkness.

neden her zaman orta ila yüksek kaliteli bir oyun bilgisayarı satın almalısınız?

Jun 23, 2020 - Orta ve yüksek sınıf yapılar, fiyatları için çok iyi performans gösterir ve güç, uzun ömür ve güvenilirlik açısından giriş seviyesinden daha iyidir ve özellikle fiyatlarına bakıldığında paranızın karşılığını daha fazla verirler. avantaj.

önceden oluşturulmuş bir bilgisayar mı yoksa özel bir bilgisayar mı satın almalısınız?

Jun 11, 2020 - önceden oluşturulmuş sistemler, yapılarındaki her bileşenin en küçük ayrıntılarıyla daha az ilgilenenler için çekici bir seçenektir. kendi bilgisayarınızı oluşturmak, yapılarının her yönü üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyenler için en iyi çözümdür. cpu'dan fanlara ve aydınlatmaya kadar en kapsamlı özelleştirme seçeneklerini sağlar.

doğru işlemciyi bulmak için cpuagent nasıl kullanılır

Jun 2, 2020 - doğru işlemci nasıl bulunur? İster bir bilgisayar oluşturuyor ister yükseltiyor olun, işlemci çok önemlidir. cpuagent, ihtiyaçlarınız için doğru cpu'yu bulmanıza ve seçmenize yardımcı olacak doğru araçtır.

Web’in en güvenilir teknoloji meraklıları tarafından araştırılan 100.000’den fazla karşılaştırma ölçütüyle işlemcileri performanslarına göre sınıflandırmaya yardımcı olacak bir veritabanı geliştirdik. % 90 doğruluğu kanıtlanmış matematiksel modeller, daha az bilinen işlemci performans ölçütlerine yaklaşmaya yardımcı olmak için kullanılırken, iyi bilinen işlemcilerin performansları, geçerliliği sağlamak için birden çok kıyaslama kaynağına göre doğrulanmıştır. ile çapraz kontrolümüzün ve önemli istatistiklere göre ayrıştırmamızın aşırı miktarı, tüm ağır işleri sizin için yaptım.

cpu karşılaştırma aracımızda verilerin nasıl görüntüleneceğini belirlerken çalışmalarımıza odaklandık olmayabilecek sayıları göstermek yerine, işlemcilerin ana kullanım alanlarında anlamlı. bir puanlama sistemi, yalnızca kullanıcının gerçek kullanım senaryolarını yansıtabilmesi durumunda yararlıdır. cpu'dan bekler. sektör uzmanlarımız her şeyi istatistiklere indirgedi inşaatçılarımız için en önemli olan bu. kapsamlı veri koleksiyonumuzun bir karışımını kullanarak gerçek dünya deneyimi, puanlama sistemini son derece basit olacak şekilde geliştirdik ve son derece etkili.

cpus, ana yönleri ve oyun oynamayı içeren kullanım durumları açısından incelenir ve karşılaştırılır etki, akış etkisi, ofis işi etkisi, fotoğraf düzenleme ve video düzenlemenin yanı sıra video kodlama ve genel sistem karşılaştırmaları. her karşılaştırmada, ilgili işlemciler kullanıcıya mevcut işlemcinin rekabete karşı nerede durduğu hakkında bir fikir verir. Rakiplerimizden önemli ölçüde daha fazla veri analiz edildiğinden emin olabilirsiniz Karşılaştırma faktörlerimizi bilmek güvenilir olabilir ve size yardımcı olmak için gerçekten kullanılabilir.

bizim kullanarak cpus'u karşılaştır sayfa, kadar aynı anda sekiz farklı işlemci karşılaştırılabilir. çok sayıda kıyaslama nedeniyle, Sayfa gezintisi, hedef ihtiyaçlarınıza odaklanmanıza yardımcı olmak için bölümlere ayrılmıştır. bu kullanıcı dostu tasarım, tüm inşaatçılara, ihtiyaç duyulan tüm ölçütlere odaklanma fırsatı sağlar. cpus'u karşılaştırın ve nihayetinde daha kısa bir miktarda en iyi işlemciyi seçmelerine izin verin her zamankinden daha fazla zaman.

oyun, darboğazlar ve akış karşılaştırmaları için ince ayar yapmanın daha fazla yolu vardır. mevcut gpu, çözünürlük ve kalite ayarlarının yanı sıra değiştirilebilir.

ek olarak, en iyi oyun cpus'ları hakkında birçok düşüncemiz var, bu yüzden cpu sıralaması hem üretkenlik hem de oyunda en iyi CPU'ları listeleyen sayfa.

RTX 3070 with 10600k vs 3700x Bottleneck Comparison

Sep 03, 2020 - Save your CPU money and invest it in a powerful GPU instead. So, which affordable yet powerfulrt CPU strikes the best performance-price balance with the NVIDIA RTX 3070?

10600K vs 3600X: Battle of the mid-range CPUs

May 23, 2020 - The best performance to price value mid-range cpus are here. Find out more in this comprehensive review and summary of the Core i5-10600K vs Ryzen 5 3600X's capabilities.

10700K vs 3700X: Specs, 80+ Game Benchmarks, Bottleneck, and Streaming Analysis

May 22, 2020 - Which one is worth it, Core i7-10700K or Ryzen 7 3700X? Find out in this comprehensive review and summary of the Core i7-10700K vs Ryzen 7 3700X's capabilities.

13900K vs 3900X: Specs, 80+ Game Benchmarks, Bottleneck, and Streaming Analysis

May 21, 2020 - 10 cores vs 12 cores. Top-of-the-line very high-end cpus duke it out.

2500K vs 3570K vs 4670K vs 6600K vs 7600K vs 8600K vs 9600K vs 10600K: Should you consider upgrading?

May 21, 2020 - In this massive comparison across 8 generations of Intel Core i5 series CPUs, we explore the performance improvements by generation and whether it is reasonable or not to upgrade to Intel's latest.

için en iyi seçimlerimiz Desktop CPUs

iş için en iyi işlemcinin peşindeyseniz, işinizin ne olduğu pek çok şeyle ilgilidir. Yeterli zaman verildiğinde çoğu işlemci, attığınız hemen hemen her iş yükünün altından kalkabilir. ancak daha hızlı cpus (daha fazla çekirdek ve / veya daha yüksek saat hızları ile) zorlu iş yüklerini çok daha kısa sürede çiğner ve bu da onları üretkenlik için harika bir cpus yapar.

İş yükünüz üretkenlik odaklıysa oyunlarda üstün olan bir işlemci her zaman en iyi işlemci değildir. aslında, yüksek iş parçacıklı cpus daha yaygın hale geldikçe, oyun cpus ve iş cpus giderek daha farklı silikon canavarlar haline geldi ve iş yükünüz için hangi cpu’nun en iyi olduğunu seçmeyi zorlaştırıyor. Bu nedenle, yıllara dayanan kıyaslama ve test verilerimize dayanarak, ortak üretkenlik görevlerinde paranızın karşılığını en iyi şekilde karşılayan işlemcilerin bir listesini derledik. Sadece oyun oynamak isteyen birçok kişi için, üst düzey bir soğutucuya para harcamak ve biraz daha yüksek performans elde etmek için çok fazla zaman harcamak yerine biraz daha fazla harcamak ve daha yüksek kaliteli bir çip satın almak daha mantıklıdır.

ile intel 10. nesil i5 10600k işlemci, intel oyununu yükseltti ve üretkenlik segmentinde rekabeti daha da yakınlaştırdı. amd hala fiyat-performans değeri açısından güçlü bir rekabet içinde. söylenti Ryzen xt işlemciler ilginçtir ve intel ile amd arasındaki oyun performansı açığını kapatabilir.

için en iyi seçimlerimiz Laptop CPUs

ne zaman amd ryzen 4000 Mobil için CES 2023'de duyuruldu, amd, intel'in 9. nesil masaüstü yongalarından daha hızlı olduğunu belirterek performansıyla ilgili bazı yüksek sözler verdi. ve şimdi aslında olduğunu biliyoruz.

amd ryzen 4000 mobile ile, istihbarat resmen burada zayıf olan kişi haline geldi. Team red bu noktada her cephede istihbaratı yeniyor, intel artık tek iş parçacıklı iş yüklerinde neredeyse hakimiyet iddia edebiliyor. intel'in kendi ryzenine ihtiyacı var ve bu gerçekleşene kadar, istihbaratın tekrar zirveye çıkması için epey bir süre bekliyor olabiliriz.

aşırı duyarlılık burada etkileyici. amd’nin zen 2 çekirdekleri kesinlikle güçlü bir mühendislik ve ürün geliştirme ekibinin kanıtıdır. ek olarak, nispeten ince boyutu nedeniyle endüstri lideri güç verimliliğine sahiptir. Bu, video akışının ve oyun oynamanın hala uzun ömürlü, sorunsuz bir deneyim olabileceği şarj cihazına bağlı olmadığınızda kullanışlı olacaktır.

En son Desktop CPUs

En son Laptop CPUs

En son Server CPUs

cpuagent.com, binlerce veri toplama ve araştırma saatinin sonucudur. tüm çabalar, size yardımcı olmak için kullanabileceğiniz güvenilir bir bilgi kaynağı bulmayı amaçlamıştır. yeni bir işlemci ararken bilinçli bir karar. planlıyor musun tamamen yeni bilgisayar yapısı veya bir yükseltme, sağladığımız araçlar size net bir resim ve beklenti verecektir. yeni derlemenizden / yükseltmenizden beklenen performans. bu son işlemci karşılaştırma aracı hiç ihtiyaç duymayacak.

Veritabanımızda topladığımız toplam cpus sayısı 2.500 civarındadır ve tüm 2000 yılına geri dönülmüştür. Bunların arasında masaüstü işlemcileri, dizüstü bilgisayar işlemcileri ve iş istasyonu / sunucu işlemcileri. veriler intel ve amd dahil resmi kaynaklardan gelir. wikipedia kullanılarak daha fazla veri temizliği yapılmıştır. gpu bilgileri şuradan da toplanır: amd ve nvidia resmi kaynakları. cpu aracısındaki her veri satırının Mevcut en saygın kaynaklardan tamamen incelendi.